Keeleõpe interaktiivseid suhtlemismeetodeid kasutades
Sugesto keeltekool

Uudis! Uued inglise ärikeele lühikoolitused

Keeltekool Sugesto pakub uusi inglise ärikeele lühikoolitusi, mis aitavad tabada kahte kärbest ühe hoobiga- parendada  inglise keelt ja muutuda enesekindlamateks ja mõjusamateks äripartneriteks erinevates tööolukordades.

Alates 2016 a.algusest viis Keeltekool Sugesto läbi inglise keele täiendkoolitust Eesti riigiametnikele, valmistamaks neid ette Eesti eesistumiseks Euroopa Liidus 2017 a.-l. Seetõttu on kõikide koolituste teemad meil ligi 30-s erinevas grupis läbi harjutatud ja oleme saanud õppijatelt väga positiivse tagasiside. Tahame nüüd oma kogemusi jagada ka Teiega.

Koolitused on mõeldud inglise keelt vähemalt kesktasemel valdavatele osalejatele. Pakume valikuks ühepäevaseid (6 akadeemilist tundi) praktilisi keelekoolitusi kolmel teemal.

DIPLOMATIC AND TACTFUL ENGLISH FOR BUSINESS. 02. dets. 2021 või 02. veebr. 2022
Kuidas valida õigeid väljendeid ja korrektset grammatikat, et saavutada parim kontakt oma äripartneriga? Kuidas olla aktiivne kuulaja ning mõjuda veenva ja viisaka vestluskaaslasena töökohtumistel ja läbirääkimistel?
EFFICIENT PRESENTATIONS IN ENGLISH. 09.dets. 2021 või 12.jaan. 2022
Kuidas köita oma ettekandega kuulajate tähelepanu, kasutades selleks kindlaid väljendeid ja esinemistaktikaid? Kuidas selgitada ja argumenteerida oma seisukohti? Kuidas tulla toime ebamugavate küsimustega?
ENGLISH FOR MEETINGS. 19. või 31.jaan. 2022
Kuidas juhtida koosolekku (koosoleku avamine, päevakorra tutvustamine, arutelude algatamine, kõikide osalejate aktiviseerimine, vahekokkuvõtete tegemine, koosoleku lõpetamine)? Kuidas lahendada koosolekutel ja nõupidamistel ettetulevaid keerukaid olukordi (vahelesegamised, teemast kõrvalekaldumised, ajagraafiku eiramine, jt.)?

<REGISTREERU SIIN>

 

Koolitustel kasutame erinevaid rollimänge ja simulatsioone ning tõhusaid mälutehnikaid uue keelelise materjali omandamiseks ja grammatika lihvimiseks.

Koolituste läbiviijad: Monika Veisson ja Aino Kuntsel

Monika Veisson on Keeltekooli Sugesto direktor,  andragoogika magister, suurte kogemustega tööalase inglise keele gruppide juhendaja ja riigiametnike inglise keele täiendkoolituse projekti juht ja koolitaja

Aino Kuntsel on suurte kogemustega tööalase inglise keele gruppide juhendaja, riigiametnike inglise keele täiendkoolituse projekti koolitaja, diplomeeritud suhtlemistreener ja täiskasvanute koolitaja.

Grupi suurus: maksimaalselt 15 inimest

Täpsustav info alloleva kontaktivormi kaudu

või

Helistage 6 601 559

Sisesta allpool oma sõnum. Püüame vastata esimesel võimalusel.